Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Žuvininkystės tarnybos laivui „Vakaris“ skirta nominacija už solidarumą

2022 m. gegužės 26 d. buvo paskelbti ir apdovanoti ryškiausi 12-ojo Klaipėdos laivų parado dalyviai. Tarp komisijos favoritų – Žuvininkystės tarnybos prie LR žemės ūkio ministerijos žvejybos kontrolės laivas „Vakaris“. Laivui ir jo įgulai, įvertinus mėlynos ir geltonos spalvos puošybos akcentus, skirta nominacija už solidarumą. 2019 m. „Vakaris“ pelnė apdovanojimą už elegantiškumą ir gerą nuotaiką.

2022 m. gegužės 21 d. į Klaipėdą sugrįžęs laivų paradas subūrė jūrą mylinčius žmones ir padovanojo įspūdingų akimirkų. Dangės upėje visą pusdienį buvo galima stebėti baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybes, triukšmingą ir spalvingą upės paradą, vikingų valčių varžytuvės.

Kaip ir kasmet, šventinis laivų ir laivelių paradas Kuršių mariose prasidėjo leidžiantis saulei. Vandeny pasklidusius šventės dalyvius ir žiūrovus pasveikino didysis „TT Line“ keltas „Tom Sawyer“. Tradicinį vilkikų šokį pademonstravo bendrovės „Towmar Baltic“ jūriniai vilkikai. Įspūdingiausiu vakaro akcentu tapo – šventinis laivų kolonos pasirodymas, kurią vedė legendinė jachta „Lietuva“. Renginį vainikavo ugnies ir muzikos šou Smiltynėje ir Kuršių mariose.

Pretenduoti į publikos numylėtinių, išradingiausių, linksmiausių ir spalvingiausių laivų nominacijas galėjo parade iš anksto užsiregistravę laivai. Jų šiemet buvo 47. Įspūdingiausius laivus rinko specialiai sudaryta komisija. Balsuoti už labiausiai patikusius laivus galėjo ir renginį stebėję žiūrovai.

Share iconDalintis