Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Skelbiamas konkursas Vidaus vandenų ir akvakultūros skyriaus Žuvų ligų ir vandens tyrimų poskyrio vedėjo pareigoms užimti

Žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos (valstybinė biudžetinė įstaiga, J. Lelevelio g. 6, Vilnius, kodas 188752740) organizuoja konkursą Vidaus vandenų ir akvakultūros skyriaus Žuvų ligų ir vandens tyrimų poskyrio vedėjo pareigoms (darbuotojo, dirbančio pagal darbo sutartį, tarnybinio atlyginimo 14,89 koeficientas, bazinės mėnesinės algos dydžio) užimti.

Vidaus vandenų ir akvakultūros skyriaus Žuvų ligų ir vandens tyrimų poskyrio vedėjo pareigų pobūdis apibrėžiamas pareigybės aprašyme.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams į Vidaus vandenų ir akvakultūros skyriaus Žuvų ligų ir vandens tyrimų poskyrio vedėjo pareigas:
1. aukštasis universitetinis arba jam prilygintas biomedicinos mokslų studijų srities biologijos krypties išsilavinimas;
2.  ne mažesnė kaip 5 m. laboratorinio darbo, atliekant hidrobiologinius, hidrocheminius, parazitologinius tyrimus, patirtis.

Pretendentas privalo pateikti:
1. prašymą leisti dalyvauti konkurse;
2. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir šio dokumento kopiją;
3. išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir šio dokumento kopiją;
4. gyvenimo aprašymą;
5. užpildytą pretendento anketą (pildoma pateikiant dokumentus);
6. savo privalumų sąrašą, nurodydamas dalykines savybes.

Pretendentas gali pateikti dokumentus asmeniškai arba siųsti registruotu laišku. Jeigu dokumentai siunčiami registruotu laišku, vietoj 2 ir 3 punktuose nurodytų dokumentų ir jų kopijų pateikiamos tik šių dokumentų kopijos, patvirtintos notaro.

Pretendentų atrankos būdas – testas raštu ir žodžiu.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo (iki 2012 m. vasario 27 d.) Teisės ir personalo skyriuje, 533 kab., J. Lelevelio g. 6, Vilnius.

Išsamesnė informacija apie konkursą:  tel. (8 5) 239 8455, el. p. [email protected]

Share iconDalintis