Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Žvejybos kontrolės pareigūnai buvo išvykę į Latvijos Respubliką

2013 m. lapkričio 7–8 d. Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žvejybos Baltijos jūroje kontrolės skyriaus vedėjas Erlandas Lendzbergas, Žvejybos Baltijos jūroje reguliavimo skyriaus vyriausioji specialistėsLina Kairytė ir Irina Jakovleva buvo išvykę į Liepoją, kur dalyvavo susitikime su Latvijos Respublikos žvejybos kontrolės pareigūnais.

Susitikime buvo diskutuojama apie keitimąsi žuvininkystės duomenimis, pasirašytas protokolas dėl Lietuvos laivų, vykdančių iškrovimus Latvijos Respublikos uostuose, žuvininkystės produktų pirminių pardavimų duomenų teikimo. Buvo nustatytas duomenų perdavimo formatas, dažnumas bei būdas. Latvijos Respublikos atstovai informavo, kad nuo2014 m. pradės veikti nauja žuvininkystės duomenų sistema, kuria duomenys bus perduodami automatiškai.

Po teorinės susitikimo dalies Žuvininkystės tarnybos specialistai drauge su kolegomis tikrino žuvų iškrovimą Liepojos uoste iš dviejų Lietuvos ir vieno Latvijos žvejybos laivo. Iš patikrintų laivų buvo iškrauta 10 460 kg plekšnių, 4 200 kg strimelių ir 24 740 kg šprotų.

 

Išsamiau – Žvejybos Baltijos jūroje reguliavimo skyriaus vyriausioji specialistė Irina Jakovleva,

tel. (8 46) 31 06 60, el. p. [email protected]

Share iconDalintis