Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Žuvininkystės tarnybos durys – atviros žingeidiems studentams

2020 m. birželio 23 d. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Biomokslų instituto antro kurso studentai lankėsi Žuvininkystės tarnybos Pietų regiono žuvivaisos skyriuje Simne. Pažintinėje ekskursijoje po žuvivaisos cechus būsimus biologus lydėjo Lietuvos zoologas ichtiologas, biomedicinos mokslų daktaras Egidijus Bukelskis ir Pietų regiono žuvivaisos skyriaus vedėjas.

Studentai susidomėję išklausė informaciją apie Lietuvos žuvininkystę, jos istoriją. Buvo supažindinti su Žuvininkystės tarnybos veikla ir jos įtaka šalies žuvų išteklių atkūrimui. Sužinojo platų žuvininkystės profesijos veiklos akiratį ir darbo subtilybes. Vizito metu buvo aptartos galimybės Biomokslų instituto studentams profesinę praktiką atlikti Žuvininkystės tarnyboje.

Žuvininkystės tarnyba jau ne pirmus metus priima žuvininkystės ir kitų sričių studentus, norinčius atlikti praktiką, susipažinti su tarnybos atliekamomis funkcijomis, įgyti praktinių žinių. Naujų specialistų rengimas yra bendras mokymo įstaigų, studentų ir Žuvininkystės tarnybos tikslas.

 

Share iconDalintis