Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Žuvininkystės tarnybos darbuotojai dirba nacionaliniais Lietuvos Respublikos ekspertais Europos žuvininkystės kontrolės agentūroje

Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žvejybos stebėsenos ir kontrolės skyriaus vedėjas Tomas Kazlauskas  buvo atrinktas iš gausybės kandidatų iš įvairių ES šalių kaip nacionalinis ekspertas ir 2015 metų rugsėjo – gruodžio mėnesiais dirbo Europos žuvininkystės kontrolės agentūroje (toliau – EFCA) Vigo mieste, Ispanijos Karalystėje. Tai parodo, jog ES institucijos vertina Lietuvos žuvininkystės kontrolės specialistų kompetanciją.

 

Ekspertas teikė įvairias konsultacijas dėl naujausių žuvininkystės kontrolę reglamentuojančių teisės aktų įgyvendinimo bei kontrolės informacinių sistemų ir žuvininkystės duomenų apsikeitimo su Europos Sąjungos ir kitomis šalimis plėtros strategijos. Konsultavo EFCA specialistus dėl žuvininkystės duomenų informacinių sistemų, tokių kaip: elektroniniai žvejybos žurnalai, palydovinės žvejybos laivų stebėjimo sistemos, elektroninių inspektavimo ataskaitų sistemos ir kitų, su žvejybos kontrolės įgyvendinimu susijusių sistemų tobulinimo. Terminuoto kontrakto pabaigoje EFCA dėkojo už kompetenciją ir operatyvų darbą.

 

Išsamiau apie atstovavimą EFCA el. paštu [email protected] arba tel. (8 5) 239 8485.

 

Share iconDalintis