Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Žuvininkystės tarnybos dalyvavimas Respublikinėje veislinių gyvūnų parodoje – 2012

2012 m. rugsėjo 28-29 dienomis Žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos (toliau – Žuvininkystės tarnyba) dalyvavo Respublikinėje veislinių gyvūnų parodoje, vykusioje Algirdiškio parodų centre, Panevėžio rajone.

Žuvininkystės tarnybos  specialistai konsultavo lankytojus žuvivaisos klausimais, teikė informaciją apie Žuvininkystės tarnybos atliktus ir planuojamus atlikti darbus. Tai pat Žuvininkystės tarnybos stende buvo įrengti akvariumai su įvairiomis žuvimis: aštriašnipiais ir sibiriniais eršketais, margaisiais ir vaivorykštiniais upėtakiais, peledėmis, lydekomis, kiršliais, lynais, vėgėlėmis bei Šilavoto veisliniais karpiais.

Parodos lankytojai ir svečiai galėjo ne tik gyvai susipažinti su Žuvininkystės tarnybos poskyriuose auginamomis žuvų rūšimis, bet ir pamatyti vaizdinę medžiagą apie Žuvininkystės tarnybos atliekamus darbus – žuvų veisimo ir auginimo uždaruose recirkuliacinėse sistemose darbą bei žuvų įveisimą į Lietuvos valstybinius vandens telkinius.

Parodos metu galima buvo įsigyti įveisimo medžiagos: karpių, baltųjų amūrų, margųjų plačiakakčių.

Share iconDalintis