Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Žuvininkystės tarnyboje įvyko dvišalis Lietuvos Respublikos ir Norvegijos Karalystės žvejybos kontrolės ekspertų susitikimas

Š. m. lapkričio 21 d. Žuvininkystės tarnybos prie LR žemės ūkio ministerijos Žvejybos stebėsenos ir kontrolės skyriaus darbuotojai (skyriaus vedėjas Tomas Kazlauskas, vyriausieji specialistai Algirdas Balnis, Arūnas Jonaitis, Tomas Dambrauskis ir Eglė Radaitytė) dalyvavo dvišaliame Lietuvos Respublikos ir Norvegijos Karalystės žvejybos kontrolės ekspertų bei Norvegijos muitinės ir mokesčių administracijos atstovų susitikime.

Susitikime buvo aptarta Norvegijos žvejybos ir žuvų perdirbimo pramonės specifika, norvegiškų žuvų importas bei tranzitas į Klaipėdos valstybinio uosto muitinės sandėlius, kur šaldytų žuvų produktai laikomi ir vėliau gabenami į Rytų Europą ir Aziją. Detaliai aptartos tarptautinės Lietuvos ir Norvegijos žvejybos kontrolės pareigūnų žvejybos kontrolės misijos, kai Klaipėdos uoste buvo inspektuojami krovininiai refrižeratoriai, iš Norvegijos Karalystės atgabenę šaldytų žuvų produktus. Aptarti tolimesni dvišalio bendradarbiavimo planai, susitarta kito susitikimo metu peržiūrėti ir atnaujinti dvišalio bendradarbiavimo sutartį.

Share iconDalintis