Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Žuvininkystės tarnybai įteikti Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos apdovanojimai

2014 metų liepos 4 dieną Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žuvivaisos skyriaus Žeimenos (Ignalina) ir Trakų Vokės poskyrių darbuotojai dalyvavo 2014 metų Dainų šventės Folkloro dienoje „Laimužės lemta“ programoje „Vyrų kalvė“, kur pristatė tradicinius žvejybos būdus. Žuvininkystės tarnybos specialistų sukurtas stendas sulaukė didžiulio šventės dalyvių ir užsienio svečių susidomėjimo.

 

Nacionalinė dainų ir šokių šventės tradicija – tai šimtą metų besitęsiantis procesas, išaugęs iki reikšmingiausio, didžiausio Lietuvos kultūros reiškinio, kuris išaukština žmogaus kūrybinę saviraišką, meno kūrėjų galias, tautinės kultūros gyvybingumą, tėvynės meilę ir solidarumą. Ši diena labai populiari ir mėgstama dėl natūralaus, tiesioginio atlikėjų ir žiūrovų bendravimo, laisvos atmosferos ir galimybės įsitraukti į šventės vyksmą žiūrovams.

 

2014 m. liepos 6 dieną Lietuvos Respublikos kultūros ministras Šarūnas Birutis Žuvininkystės tarnybos kolektyvui įteikė Padėkos raštą ir medalį už tradicinės žvejybos pristatymą ir visokeriopą pagalbą rengiant 2014 metų Lietuvos dainų šventės „Čia – mano namai“ Folkloro dieną „Laimužės lemta“.

Share iconDalintis