Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Žuvininkystės stendo akimirkos „Sprendimų rate 2016“

Vakar Kaune, Aleksandro Stulginskio universitete (ASU), prasidėjo 9-oji miško, medžioklės, žūklės ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2016“, kuri truks iki spalio 8 dienos. Atidarymo šventėje Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko pavaduotojas medžioklei Eugenijus Tijušas pasidžiaugė, kad išsipildė sena jo svajonė – šiemet pirmą kartą į parodos ekspozicijų sąrašą buvo įtraukta ir žūklė.

 

Lauko aikštėje parodos lankytojams pristatoma sunkioji artilerija – miško, žemės ir komunalinio ūkio technikos eksponatai. Vidaus paviljonuose konsultuoja urėdai iš Kuršėnų, Nemenčinės, Ukmergės, Radviliškio, Vilniaus. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos ekspozicija, kaip visuomet, džiugina puikiais medžioklės trofėjais, tolimų kelionių įspūdžiais. Čia galima įsigyti medžioklės amunicijos ir atributikos, gaminių iš kaulo, odos, kailio.

 

Žuvininkystės tarnybos prie LR žemės ūkio ministerijos (toliau – Tarnyba) ekspozicijoje – puiki galimybė gyvai pamatyti Tarnybos poskyriuose veisiamas ir auginamas žuvis: aštriašnipius eršketus, kiršlius, lašišas, starkius, peledes bei kitas, kurios vėliau įveisiamos į Lietuvos valstybinius vandens telkinius. Privatūs veisėjai ir mėgėjai kviečiami išnaudoti puikią progą pasikonsultuoti rūpimais klausimais apie žuvų veisimą, auginimą ir kt.

 

Šiemet parodos lankytojų laukia gausi šviečiamoji programa – net 21 seminaras pačiomis įvairiausiomis temomis.

 

Parodos darbo laikas – nuo 9 iki 17 val. visomis parodos dienomis.

 

Visi parodos metu vykstantys renginiai nemokami.

 

Kviečiame aplankyti Žuvininkystės tarnybos stendą 2-ajame paviljone!

 

      

Parodos orkestras

Delegacija iš Kinijos

Share iconDalintis