Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Žemės ūkio viceministrės Linos Kujalytės sveikinimai ir dovanėlės Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos pradinukams

2016 m. gegužės 24 dieną žemės ūkio viceministrė Lina Kujalytė ir Žuvininkystės tarnybos direktorė Indrė Šidlauskienė keliavo į Šilutės Pamario pagrindinę mokyklą, kad pasveikintų šios mokyklos auklėtinius, laimėjusius papildomus prizus Žuvininkystės tarnybos surengtame piešinių konkurse „Mano svajonių žuvis“.

 

Šilutės Pamario pagrindinė mokykla – tai jau pusę šimto metų veikianti mokykla, graži ir didelė, šiandieną auginanti 808 mokinius. Svečius iš Vilniaus labai šiltai sutiko gausi mokyklos bendruomenė. Vaikučiai dainavo, deklamavo, vaidino, entuziastingai dalyvavo Žuvininkystės tarnybos direktorės Indrės Šidlauskienės viktorinoje apie Lietuvos žuvis, spėjo mįsles, sužinojo įdomių faktų iš vandenų gyventojų pasaulio. Mokinukai linksmai pasakojo apie pačių pagautas žuvis, dalinosi žuvavimo nuotykiais.

 

Ministerijos komanda atkeliavo su dovanomis – piešinių konkurso papildomų prizų laimėtojams – ketvirtokėms Dominykai Nausėdaitei, Vygantei Kojalytei, Austėjai Macijauskaitei ir Karinai Alkimavičiūtei, nupiešusioms Tautiškiausią žuvį (mokytoja Irma Kelpšienė) ir pirmokui Gabrieliui Burinskui (mokytoja Virginija Macijauskienė), kurio nupiešta žuvelė buvo pati didžiausia iš visų atsiųstų žuvų, įteikti garbingi Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministrės Padėkos raštai ir žurnalo apie gamtą vaikams 6 mėnesių prenumerata; Facebook konkursėlio nugalėtojui trečiokui Ugniui Dimšai (mokytoja Violeta Chockevičienė), kurio iš siūlų suklijuota žuvelė pelnė daugiausia Facebook skaitytojų simpatijų, svečiai padovanojo dėlionę „Gėlavandenės žuvys“.

 

Padėkos raštai bei dovanos įteikti ir vaikučių mokytojoms, ir mokyklos vadovams.

Atminimo dovanėlės šią smagią nuotaikingą šventę primins ir visiems Dominykos, Vygantės, Austėjos, Karinos, Gabrieliaus ir Ugniaus klasių draugams.

Mokyklos vadovai ir mokytojai neliko skolingi – nustebino viešnias mokyklos valgykloje kepamomis firminėmis bandelėmis – vienintelėmis tokiomis Lietuvoje – bandelės tirpo burnoje ir iš lėkštelių.

Dėkojame visiems mažiesiems dailininkams už nuoširdžius piešinukus, dėkojame mokytojoms ir mokyklos vadovams.

Pasigrožėkite renginio akimirkomis:

 

Share iconDalintis