Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės sveikinimai ir dovanėlės Balbieriškio pagrindinės mokyklos pirmokėliams ir Justinai Mitrulevičiūtei – piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis“ Prienų rajono nugalėtojai

2016 m. gegužės 9 dieną Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir Žuvininkystės tarnybos direktorė Indrė Šidlauskienė lankėsi Prienų r. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje. Šios mokyklos pirmokė Justina Mitrulevičiūtė tapo Žuvininkystės tarnybos surengto piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis“ nugalėtoja Prienų rajone. Svečius nepaprastai šiltai sutiko mokyklos bendruomenė – parengė tikrų tikriausią koncertą: tautiniais kostiumais pasidabinę vaikučiai šoko, dainavo, deklamavo, pasakojo savo mokyklos istoriją, dalinosi ir žuvavimo nuotykiais. Justinos laimėjimu džiaugėsi ne tik tėveliai, draugai ir mokytojai, bet ir Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Balbieriškio seniūnijos seniūnė Sigita Ražanskienė ir kt. Vaikučiai dalyvavo konkursėlyje apie Lietuvos žuvis, pasakojo apie pačių pagautas žuvis, spėjo mįsles, sužinojo įdomių faktų iš vandenų gyventojų pasaulio.

 

Ministerijos atstovai atvežė ir dovanų – konkurso nugalėtojai Justinai Mitrulevičiūtei įteiktas garbingas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministrės Padėkos raštas ir dėlionė „Gėlavandenės žuvys“. Padėkos raštas bei dovanos pradžiugino ir Justinos dailės mokytoją Oną Žvirblienę bei visą mokyklos kolektyvą. Atminimo dovanėlės šią smagią nuotaikingą šventę primins ir visiems nugalėtojo klasės draugams. Ypač moksleiviai domėjosi būsima kelione į Žuvininkystės tarnybos Žuvivaisos skyriaus Šilavoto poskyrį, kur jų laukia pažintis su naujausiomis žuvų veisimo, auginimo ir priežiūros technologijomis.

 

Dėkojame visiems mažiesiems dailininkams už nuoširdžius piešinukus, mokytojoms ir mokyklos vadovams už iniciatyvumą ir visapusišką vaikų ugdymą, už skatinimą mylėti ir saugoti Lietuvos gamtą.

 

 

Justina su savo klasės mokytoja Irena Petraškiene

 

Piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis“ Prienų rajono nugalėtoja Justina Mitrulevičiūtė, Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, Justinos dailės mokytoja Ona Žvirbilenė, Žuvininkystės tarnybos direktorė Indrė Šidlauskienė ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktorius Stasys Valančius

 

„Pagavau va tokią žuvį!“

Share iconDalintis