Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Žemės ūkio ministerijos atstovai lankėsi Žuvininkystės tarnybos Klaipėdos skyriuose

Š. m. rugpjūčio 13 d. žemės ūkio viceministrė Lina Kujalytė ir žemės ūkio ministrės patarėjas Vilius Martusevičius kartu su Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos (toliau – Žuvininkystės tarnyba) direktoriaus pavaduotoju, atliekančiu direktoriaus funkcijas, Aidu Adomaičiu susitiko su Klaipėdoje esančių Žuvininkystės tarnybos skyrių specialistais.

 

Žuvininkystės tarnybos direktoriaus pavaduotojas Vaclovas Petkus ir skyrių vedėjai pagal kompetenciją aptarė svarbiausius atliekamus darbus, išdėstė problemas. Svečiai turėjo galimybę susipažinti su UAB „Klaipėdos žuvininkystės produktų aukcionas“ veiklos schema. Vėliau buvo apžiūrėti Žuvininkystės tarnybos laivai „Vakaris“ ir „Tobis“, kurie skirti žvejybai Baltijos jūroje kontroliuoti bei mokslinių tyrimų laivas „Darius“, aplankyta Žuvininkystės tarnybos Žuvininkystės tyrimų ir mokslo skyriaus laboratorija, kurioje viceministrė ir ministrės patarėjas buvo supažindinti ir su Žuvininkystės tarnybos įgyvendinamo projekto „Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos pastato rekonstrukcija ir pritaikymas jūrinės žuvininkystės ir akvakultūros laboratorijos įkūrimui“ eiga.

 

UAB „Klaipėdos žuvininkystės produktų aukcionas“ įvyko susitikimas su Baltijos jūroje ir jos priekrantėje žvejojančių įmonių asociacijų atstovais. Susitikimo metu diskutuota „2014-2020 metų Lietuvos žuvininkystės sektoriaus Veiksmų programos I prioriteto – Aplinkosaugos požiūriu tvarios, efektyviai išteklius naudojančios, inovacinės, konkurencingos ir žiniomis grindžiamos žvejybos skatinimo“, Žvejybos Baltijos jūroje kvotų skyrimo taisyklių, LR žuvininkystės įstatymo ir kitais žvejus dominančiais klausimais.

Share iconDalintis