Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Vyksta intensyvi piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis“ atranka

Baigiasi piešinių konkursas „Mano svajonių žuvis“, kuriame dalyvavo vaikai iš Vilniaus, Prienų, Kaišiadorių, Šilutės, Alytaus, Švenčionių ir Ignalinos rajonų. Į Žuvininkystės tarnybą keliavo ir keliavo siuntiniai, vokai, ir štai atėjo diena, kai turime išrinkti septynis konkurso nugalėtojus – po vieną iš kiekvieno rajono, kuriame yra Žuvininkystės tarnybos poskyriai. Solidi komisija, kurioje dalyvauja ir Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, ir viceministrė Lina Kujalytė, jau dabar pluša, renka gražiausius vaikų piešinius, patikėkite, tikrai nelengva, nes jie visi puikūs! Dalinamės spalvingomis akimirkomis iš komisijos darbo, o nugalėtojus paskelbsime pirmadienį, kovo 21 dieną.

 

Ir tai dar ne viskas! Kadangi gavome net 735 piešinius, komisija nusprendė įsteigti penkis papildomus prizus už tautiškiausią, originaliausią, didžiausią, linksmiausią ir išradingiausią darbelį. Nugalėtojai taip pat bus skelbiami kovo 21 dieną.

 

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir Žuvininkystės tarnybos direktorė Indrė Šidlauskienė renka piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis ” nugalėtojus

 

 

 

 Viceministrė Lina Kujalytė renka gražiausius vaikų piešinius

 

 

Komisija pluša…

 

 

 

 Iš viso gauta 735 piešiniai!

 

 

 

Share iconDalintis