Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Tarptautinis pasitarimas dėl galimybių dalyvauti bendrame projekte dėl aštriašnipių eršketų išteklių atkūrimo Baltijos jūroje ir į Baltijos jūrą įtekančiose upėse

Š. m. balandžio 21–23 d. Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žuvivaisos skyriaus vedėjas Valdas Gečys, Tarptautinių reikalų ir rinkos skyriaus vedėja Indrė Šidlauskienė ir Žuvivaisos skyriaus vyriausiasis specialistas Andrej Pilinkovskij dalyvavo tarptautiniame pasitarime dėl galimybių dalyvauti bendrame projekte dėl aštriašnipių eršketų išteklių atkūrimo Baltijos jūroje ir į Baltijos jūrą įtekančiose upėse, kuris būtų finansuojamas pagal LIFE+ programą.

Pasitarimas vyko Lenkijos Stanislavo Sakovičiaus vardo vidaus vandenų žuvininkystės institute, Olštyne. Susitikime dalyvavo Lietuvos, Lenkijos, Rusijos bei Vokietijos žuvininkystės specialistai.

Pakeliui į Lietuvą Žuvininkystės tarnybos specialistai turėjo galimybę apžiūrėti Stanislavo Sakovičiaus vardo vidaus vandenų žuvininkystės institutui priklausančio eksperimentinio skyriaus auginimo ir veisimo cechą „DGAL“, kur veisiami ir auginami eršketai. Apsikeista naujausia šios veiklos informacija.

 

Share iconDalintis