Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Šiandien apdovanota dar viena piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis“ nugalėtoja – tai Augustė Janušytė iš Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinės mokyklos!

2016 m. gegužės 6 dieną žemės ūkio viceministrė Lina Kujalytė ir Žuvininkystės tarnybos direktorė Indrė Šidlauskienė lankėsi Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinėje mokykloje. Šios mokyklos trečiokė Augustė Janušytė tapo Žuvininkystės tarnybos surengto piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis“ nugalėtoja Kaišiadorių rajone. Svečius šiltai sutiko mokyklos bendruomenė, moksleiviai džiugino savo talentais ne tik piešti, bet ir šokti. Vaikučiai dalyvavo konkursėlyje apie Lietuvos žuvis, pasakojo apie pačių pagautas žuvis, spėjo mįsles, sužinojo įdomių faktų iš žuvų pasaulio.

 

Žuvininkystės tarnybos vadovai atvažiavo ne tuščiomis rankomis – konkurso nugalėtoja Augustė Janušytė  buvo apdovanota padėkos raštu ir dėlione „Gėlavandenės žuvys“. Padėkos raštas bei dovanos įteiktos ir Augustės mokytojai Virginijai Čėsnienei. Atminimo dovanėlės pradžiugino ir visus nugalėtojo klasės draugus. Ypač moksleiviai džiaugėsi būsima kelione į Žuvininkystės tarnybos Žuvivaisos skyriaus Laukystos poskyrį, kur susipažins su žuvų veisimo, auginimo ir priežiūros paslaptimis.

 

Dėkojame visiems mažiesiems dailininkams už nuoširdžius piešinukus, mokytojoms ir mokyklos vadovams už iniciatyvumą ir vaikų visapusišką ugdymą, už skatinimą mylėti ir saugoti Lietuvos gamtą.

Share iconDalintis