Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Rytų ir centrinės Europos akvakultūros centrų tinklo NACEE direktorių susitikimas Moldovos Respublikoje

Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos direktoriaus pavaduotojas Aidas Adomaitis ir Žuvivaisos skyriaus vyriausiasis specialistas Justas Poviliūnas dalyvavo Rytų ir centrinės Europos akvakultūros centrų tinklo NACEE direktorių susitikime Moldovos Respublikoje, į kurį susirinko specialistai iš 18 šalių.

Susitikimo metu buvo aptarta NACEE tinklo 2011 metų veikla, patvirtinti 2012-2013 metų planai ir biudžetas, priimtos 2 naujos šalys narės.

Susitikimo metu aptartos tolesnio glaudesnio bendradarbiavimo galimybės rengiant ir įgyvendinant nacionalinius, kaimynystės programų ir tarptautinius projektus. Vengrijos institutas HAKI, įgyvendinantis projektus neišsivysčiusiose šalyse, tokiose kaip Kambodža, Nepalas, pasidalino savo patirtimi, pristatė projektų metu pasiektus rezultatus ir pakvietė kitas šalis aktyviau prisidėti prie tokių projektų, kurie padėtų mažinti skurdo lygį tose šalyse.

Susitikimo metu taip pat aptarta akvakultūros sektoriaus įtaka regionų plėtrai, ypač kaimo vietovėms.

Po visų teorinių užsiėmimų buvo įdomu ir naudinga apsilankyti vienoje naujausių ir moderniausių eršketus auginančių įmonių Tiraspolyje.

Share iconDalintis