Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Nidoje atidarytas naujas žvejams skirtas slipas

Šių metų rugsėjo 7 d. Nidoje žvejams ir visuomenei pristatytas naujas žvejų laivams skirtas slipas (aikštelė, skirta valtims nuleisti ir ištraukti iš vandens). Tai Neringos savivaldybės įgyvendintas projektas, finansuotas Europos Sąjungos lėšomis. Pagaliau žvejai galės lengviau atsipūsti.

Įrengus slipą žvejai galės į jūrą nuleisti gerokai didesnius laivus, automobiliu privažiuoti prie pat jūros ir susikrauti įrangą. Džiugu, kad pagaliau dėl šio statinio į Kuršių nerijos paplūdimį buvo atvesta elektra, vandentiekis, kanalizacija. Visos šios komunikacijos gelbės žvejams jų kasdieniame sunkiame darbe.

Naujojo slipo atidarymo šventėje susirinkusius žvejus nuoširdžiai sveikino LR Seimo narys ir Jūrinių ir žuvininkystės reikalų komisijos pirmininkas Raimundas Markauskas, LR Seimo narys ir Jūrinių ir žuvininkystės reikalų komisijos narys Raimundas Paliukas, kiti LR Seimo nariai, Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos direktorė Indrė Šidlauskienė, jos pavaduotojas Vaclovas Petkus, Nidos miesto meras Darius Jasaitis ir kiti Neringos savivaldybės atstovai.

 

Share iconDalintis