Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Mokytojų dieną mokiniams pristatytos inspektorių darbo subtilybės ir iššūkiai

Šių metų spalio 5 d. Žuvininkystės tarnybos prie LR žemės ūkio ministerijos pareigūnas dalyvavo Mokytojų dienos proga suorganizuotame renginyje, kurio metu Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos trečiokus supažindino su valstybės įstaigos veikla, žvejybos kontrolės inspektorių darbo subtilybėmis ir kasdieniais iššūkiais.

Žuvininkystės tarnybos pareigūnas buvo pakviestas surengti du edukacinius užsiėmimus skirtingų klasių trečiokams. Vaikus labai domino informacija, kaip yra vykdoma žvejybos kontrolė ne tik Baltijos jūroje, bet ir kituose vandenyse. O labiausiai dėmesį prikaustė speciali inspektoriaus apranga – hidrokostiumas. Vaikams buvo paaiškinta, kad tokią aprangą privalo dėvėti kiekvienas inspektorius, vykdantis žvejybos laivų kontrolę jūroje, taip pat papasakota, kokių įrankių pagalba ir kaip atliekamas kontrolės pareigūno darbas.

Mokiniai uždavinėjo klausimus, noriai dalyvavo diskusijoje apie savo svajonių profesiją, smalsiai apžiūrinėjo inspektoriaus aprangą ir būtinus reikmenis, drąsesni matavosi šalmą, o drąsiausi – net hidrokostiumą. Netradicinė diena mokiniams suteikė naujų žinių apie profesijų pasaulį, praplėtė jų akiratį bei suteikė gerų emocijų.

Žuvininkystės tarnyba prie LR žemės ūkio ministerijos visada mielai dalyvauja vaikams skirtuose projektuose. Įstaiga pati nuolat organizuoja mokyklinio amžiaus vaikų edukacinius-praktinius užsiėmimus, kurių tikslas – plėsti vaikų žinias apie Lietuvos žuvininkystę ir auginti atsakingai gamtoje besielgiančią naująją kartą.

 

Share iconDalintis