Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Kviečiame įsigyti veisti tinkamų žuvų

Žuvininkystės tarnyba prie LR žemės ūkio ministerijos greta kitų veiklų yra atsakinga už žuvų išteklių valstybiniuose vidaus vandens telkiniuose saugojimą, atkūrimą ir gausinimą pagal ŽŪM patvirtintas ir su Aplinkos ministerija suderintas programas.

Žuvininkystės tarnybos Pietų, Rytų ir Vakarų regionų žuvivaisos skyriuose veisiami, auginami ir į Lietuvos upes ir ežerus kasmet išleidžiami šių vertingų rūšių žuvų jaunikliai: lynai, lydekos, karpiai, starkiai, lašišos, šamai, šlakiai, sykai, peledžiai, aštriašnipiai eršketai, kiršliai, vėgėlės, margieji upėtakiai, europiniai unguriai ir kitos žuvys.

Įvykdžius metinį įžuvinimo planą, viršplaninę produkciją – įvairaus amžiaus veisti tinkamas žuvis – siūloma įsigyti ūkio subjektams: juridiniams ir fiziniams asmenims. Dėl papildomos informacijos visada galima kreiptis į Žuvininkystės tarnybos Pietų, Rytų ir Vakarų regionų žuvivaisos skyrius (kontaktinė informacija /index.php?879123024). Specialistai mielai suteiks visą reikiamą informaciją apie skyriuose veisiamų ir auginamų žuvų rūšis, jų veisimo ir auginimo specifiką, pasidalins kita reikalinga informacija.

Daugiau informacijos apie siūlomas įsigyti žuvų rūšis: /index.php?2518252435

Share iconDalintis