Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Korko mieste vyko seminaras dėl Jungtinės veiklos plano Vakarų Europos (pelaginiuose) vandenyse

Š. m. gegužės 22–23 dienomis Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žvejybos stebėsenos ir kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas Tomas Dambrauskis ir vyriausiasis specialistas Algirdas Balnis buvo išvykę į Airijos Respublikos Korko miestą, kur vyko Europos Sąjungos žvejybos kontrolės agentūros (toliau – EFCA) organizuotas seminaras dėl Jungtinės veiklos plano Vakarų Europos (pelaginiuose) vandenyse.

Seminare Europos Komisijos Jūrų reikalų ir žuvininkystės generalinio direktorato, EFCA, kai kurių Europos Sąjungos šalių narių (Lenkijos, Vokietijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Didžiosios Britanijos ir Airijos) atstovai aptarė EFCA ir Europos Sąjungos šalių vaidmenis įgyvendinant Jungtinės veiklos planą, susipažino su 2012 metų Jungtinės veiklos plano darbo rezultatais, diskutavo apie naujų reglamentų, susijusių su žvejybos kontrole, technines detales. Seminaro metu kai kurių Europos Sąjungos šalių narių atstovai pristatė pranešimus apie savo šalių žvejybos laivynų vykdomą pelaginių rūšių žvejybą Vakarų Europos vandenyse. Airijos žvejybos kontrolės pareigūnai parodė savo šalies žvejybos stebėsenos centrą, o vėliau pakvietė ir į vieną iš žvejybos kontrolę vykdančių laivų, kuriame išsamiai supažindino su Airijoje veikiančia žvejybos kontrolės sistema.

Išsamesnė informacija apie seminarą el. paštu [email protected] arba tel. (8–5) 239 8401, ar el. paštu [email protected] arba tel. (8–5) 210 0514.

Share iconDalintis