Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Jūros šventėje 2016

Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovai š. m. liepos 29–31 dienomis dalyvavo Klaipėdoje kasmet vykstančioje Jūros šventėje. Kiekvienais metais ši šventė pritraukia ne tik miestiečių, svečių iš įvairių Lietuvos kampelių, bet ir užsieniečių dėmesį. Šventės metu vyko įvairiausi renginiai ir pramogos, džiuginusios net išrankiausius šventės dalyvius.

2015 metais iškilmingai žemės ūkio ministerijos vadovų atidaryta Žvejų krantinė tapo gražia šventės tradicija, kuri nenutrūko ir šiemet. Žuvininkystės tarnyba parengė Žemės ūkio ministerijos padėkas labiausiai nusipelniusiems žuvininkystės srityje asmenims, aktyviai bendravo ir dalinosi patirtimi su kitais šventės dalyviais.

Viena iš seniausių ir prasmingiausių Jūros šventės tradicijų – žuvusiųjų jūroje pagerbimo ceremonija. Saulėtą šeštadienio vidurdienį iš Klaipėdos jūrų uosto išplaukusi 29 laivų kolona, vedama karinių pajėgų laivo „Kuršis“, išplaukė į atvirą jūrą, kur į Baltijos jūros bangas buvo nuleisti vainikai skirti pagerbti iš jūros negrįžusiems žmonėms, paaukojusiems savo gyvenimą garsinant Lietuvą, puoselėjant ir kuriant mūsų šalies jūreivystės istoriją. Žemės ūkio viceministras G. S. Cironka bei ministro patarėjai A. Milašauskas ir J. Butkevičienė, Žuvininkystės tarnybos direktorė I. Šidlauskienė, direktoriaus pavaduotojas V. Petkus bei kiti Žuvininkystės tarnybos atstovai taip pat dalyvavo bendroje pagerbimo ceremonijoje ir 13 valandą kartu su visų kitų laivų keleiviais, vainiku ir gėlėmis pagerbė žuvusiųjų atminimą.

 

Nuostabios šventės akimirkos:

Share iconDalintis