Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Jungtinė žvejybos tralerių inspekcija Ijmuideno uoste

Š. m. rugsėjo 1–4 dienomis Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žvejybos stebėsenos ir kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas Algirdas Balnis dalyvavo žvejybos produktų iškrovimo inspekcijos jungtinės komandos darbe Ijmuideno uoste (Nyderlandų Karalystė). Be Nyderlandų ir Lietuvos, patikroje dalyvavo ir Airijos, Danijos bei Vokietijos žuvininkystės kontrolės pareigūnai ir žvejybos kontrolės veiksmų koordinatorius iš Europos žuvininkystės kontrolės agentūros.

 

Tokios misijos organizuojamos įgyvendinant specialiosios pelaginių rūšių žuvų žvejybos Šiaurės rytų Atlanto vakarų vandenyse kontrolės ir inspektavimo programos, patvirtintos 2012 m. gruodžio 19 d. Komisijos įgyvendinimo sprendimu Nr. 2012/807/ES, jungtinį veiklos planą.

 

Patikrinimas buvo atliekamas Jungtinės Karalystės žvejybos traleryje šaldytuve „CORNELIS VROLIJK FZN“ (107,71 m). Pagrindinis žvejybos laimikis buvo 144 452 kg atlantinių silkių. Išsami inspekcija buvo vykdomas kraunant silkes į žuvų pirkėjo sandėlius-šaldytuvus.

 

Patikrinimo metu pažeidimų nerasta.

 

Išsamesnė informacija apie šią misiją el. paštu [email protected] arba tel. (8 5) 210 0514.

Share iconDalintis