Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Įvyko pasitarimas su Baltijos jūroje ir priekrantėje žvejojančiais žvejais ir pirminiais žuvininkystės produktų supirkėjais

2015 m. vasario 19 d. Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žvejybos Baltijos jūroje kontrolės skyriaus ir Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (toliau – VMVT) specialistai surengė pasitarimą su Baltijos jūroje ir priekrantėje žvejojančiais žvejais ir pirminiais žuvininkystės produktų supirkėjais. Pasitarimo metu žvejams, žvejybos įmonių asociacijų atstovams, pirminiams žuvų supirkėjams bei žuvų transportuotojams pristatytos Baltijos jūros žuvų išmetimo į jūrą mažinimo reikalavimų įgyvendinimo ir žuvų ženklinimo aktualijos.

 

Pasitarimo metų kontroliuojančių institucijų atstovai supažindino susirinkusiuosius su naujais reikalavimais, susijusiais su įpareigojimu registruoti ir iškrauti visus menkių, upinių plekšnių, lašišų, silkių ir šprotų laimikius, su taikomomis išimtimis ir susijusiais veterinarijos reikalavimais – žuvų, skirtų ne žmonių maistui, laikymu, ženklinimu, gabenimo ir supirkimo sąlygomis, utilizavimu.

 

Diskusijos metu atsižvelgiant į suinteresuotų įmonių išsakytas nuomones, nuspręsta, kaip nauji reikalavimai bus įgyvendinami nesukeliant papildomos naštos šioje srityje savo veiklą vykdančioms įmonėms.

Share iconDalintis