Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Baigiamasis programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ renginys: prizai, delfinai ir gerų emocijų liūtis

Tai geriausia mano gyvenime diena“ – taip 2019-05-27 vykusį renginį apibūdino entuziastingai nusiteikęs vienas projekto nugalėtojų. Ir tikrai, pažintinės žuvininkystės programos „Išauginta Europos sąjungoje“ konkurso dalyvių kūrybinių darbų apdovanojimo renginyje Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume buvo daug gerų emocijų, gausių plojimų ir vaikų juoko. Apdovanojimus už geriausius projektus nugalėtojams ir puokštes gėlių jų mokytojams įteikė LR žemės ūkio ministerijos viceministras Darius Liutikas.

Kūrybinių darbų konkursas žuvininkystės tema buvo tik viena iš programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ dalių. Visą balandį Žuvininkystės tarnybos Rytų regiono žuvivaisos skyriaus Žeimenos padalinyje moksleiviams buvo organizuojamos ekskursijos su edukaciniais-praktiniais užsiėmimais. Pažintinę žuvininkystės programą, kurios metu šešių mokyklų (Alytaus r. Miroslovo, Kaišiadorių r. Pravieniškių, Prienų r. Šilavoto, Šilutės r. Vainuto, Vilniaus tech., Kaišiadorių r. Žaslių) moksleiviai buvo  supažindinami su akvakultūra, įgyvendina Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija kartu su VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra.

Programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ tikslas – plėsti dalyvių žinias apie akvakultūrą, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą, informuoti apie verslo bei karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje.  Programos dalyviai – 1–4 ir 5–8 klasių moksleiviai.

 

Share iconDalintis