Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Apdovanoti Žuvininkystės tarnybos skelbto piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis“ Vilniaus miesto nugalėtojai

2016 m. gegužės 5 dieną Žemės ūkio viceministrė Lina Kujalytė ir Žuvininkystės tarnybos direktorė Indrė Šidlauskienė lankėsi Vilniaus „Vyturio“ pradinėje mokykloje, kur apdovanojo Žuvininkystės tarnybos skelbto piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis“ Vilniaus miesto nugalėtoją Saulę Juciūtę ir trečioką Paulių Zelevą, laimėjusį papildomą – „Linksmiausios žuvies“ – nominaciją. Svečius šiltai sutiko mokyklos bendruomenė, pasidalinusi mokyklos gyvenimo ir veiklos pasiekimais, vaikų darbų ekspozicija. Moksleiviai parengė mielą jaukią programėlę – džiugino savo talentais ne tik piešti, bet ir deklamuoti, groti – skambėjo smuiku griežiamas „Pavasaris“. Vaikučiai pasakojo apie savo žvejybos nuotykius, spėjo mįsles, sužinojo įdomių faktų iš žuvų pasaulio.

 

Žuvininkystės tarnybos vadovai atvažiavo ne tuščiomis rankomis – konkurso nugalėtoja Saulė Juciūtė buvo apdovanota Žuvininkystės tarnybos Padėkos raštu ir dėlione „Gėlavandenės žuvys“, o į Pauliaus Zelevo namus kas mėnesį pusę metų keliaus vienintelis Lietuvoje žurnaliukas vaikams apie gamtą „Lututė“. Padėkos raštas bei dovanos įteiktos ir dailės būrelio mokytojai Giedrei Jarašūnei. Atminimo dovanėlės pradžiugino ir visus dailės būrelio vaikučius. Ypač moksleiviai džiaugėsi būsima kelione į Žuvininkystės tarnybos Žuvivaisos skyriaus Trakų Vokės poskyrį, kuri planuojama kitą savaitę. Išvykos metu vaikai susipažins su žuvų veisimo, auginimo ir priežiūros paslaptimis.

 

Dėkojame visiems mažiesiems dailininkams už nuoširdžius piešinukus, mokytojoms ir mokyklos vadovams už iniciatyvumą ir vaikų visapusišką ugdymą, už skatinimą mylėti ir saugoti Lietuvos gamtą.

 

Vilniaus „Vyturio“ pradinės mokyklos dailės būrelio vaikučiai

 

Saulė Juciūtė – piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis“ Vilniaus miesto nugalėtoja

 

Paulius Zelevas – papildomo prizo „Linksmiausia žuvis“ laimėtojas ir jo mokytoja Jurgita Černiauskienė

 

Žemės ūkio viceministrė Lina Kujalytė ir Žuvininkystės tarnybos direktorė Indrė Šidlauskienė sveikina dailė mokytoją Giedrę Jarašūnę

 

Mažieji talentai

 

Mažieji talentai

 

Mažieji talentai

 

Svečiai taip pat gavo dovanų!

 

Šventės akimirkos

 

Vilniaus „Vyturio“ pradinės mokyklos direktorė Aušra Drumstienė pasakoja Žemės ūkio viceministrei Linai Kujalytei ir Žuvininkystės tarnybos direktorei Indrei Šidlauskienei apie mokyklos gyvenimą

 

 

Share iconDalintis