Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Apdovanotas piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis“ Ignalinos r. nugalėtojas

2016 m. balandžio 8 dieną Žemės ūkio viceministrė Lina Kujalytė ir Žuvininkystės tarnybos direktorė Indrė Šidlauskienė lankėsi Vidiškių gimnazijoje, Ignalinos r. Šios gimnazijos ketvirtokas Rokas Ervinas Česūnas tapo Žuvininkystės tarnybos surengto piešinių konkurso „Mano svajonių žuvis“ nugalėtoju Ignalinos rajone. Svečius šiltai sutiko mokyklos bendruomenė, moksleiviai džiugino savo talentais ne tik piešti, bet ir groti – klausėmės puikaus pasirodymo gitara. Vaikučiai dalyvavo konkursėlyje apie Lietuvos žuvis, pasakojo apie pačių pagautas žuvis, spėjo mįsles, sužinojo įdomių faktų iš žuvų pasaulio, drąsiai bendravo su LRT žurnaliste.

 

Žuvininkystės tarnybos vadovai atvažiavo ne tuščiomis rankomis – konkurso nugalėtojas Rokas Ervinas Česūnas buvo apdovanotas Padėkos raštu ir dėlione „Gėlavandenės žuvys“. Padėkos raštas bei dovanos įteiktos ir Roko Edvino mokytojai Dainai Kindurienei. Atminimo dovanėlės pradžiugino ir visus nugalėtojo klasės draugus. Ypač moksleiviai džiaugėsi būsima kelione į Žuvininkystės tarnybos Žuvivaisos skyriaus Žeimenos poskyrį, kur susipažins su žuvų veisimo, auginimo ir priežiūros paslaptimis, o vėliau talkins Žeimenos poskyrio specialistams įžuvinant vieną iš gražuolių Ignalinos rajono ežerų.

 

Dėkojame visiems mažiesiems dailininkams už nuoširdžius piešinukus, mokytojoms ir mokyklos vadovams už iniciatyvumą ir vaikų visapusišką ugdymą, už skatinimą mylėti ir saugoti Lietuvos gamtą.

Share iconDalintis