Žuvininkystės tarnyba

prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Akcija „Lašiša 2010”

 Žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos (toliau vadinama – Žuvininkystės tarnyba) aktyviai prisideda prie akcijos „Lašiša 2010“. Šių metų spalio 1 d. Vilniuje prie Baltojo tilto Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius Rolandas Masilevičius, direktoriaus pavaduotojas Juozas Dautartas, Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos skyriaus vedėjas Sigitas Mikėnas vilniečiams ir miesto svečiams pasakojo apie šios kasmetinės akcijos svarbą, kvietė visiems kartu saugoti migruojančias lašišines žuvis, jų migracijos kelius ir nerštavietes.
Žuvininkystės tarnybos direktorius Vytautas Grušauskas kartu su nemažu būreliu žvejybos aistruolių ir atsitiktinių praeivių stebėjęs, kaip Žuvivaisos skyriaus specialistai Rymantas Kižys ir Eugenijus Stachovas į Neries upę grąžina lašišinių žuvų reproduktorius , ragina visuomenę  būti budriems ir apie nusikalstamą brakonierių veiklą pranešti atitinkamoms tarnyboms. Ruduo – lašišų migracijos metas, kurio metu  žūva nemažai Lietuvos raudonosios knygos senbuvių.
Akcija „Lašiša 2010“ truks iki lapkričio 20 d.,  tačiau  apie pastebėtus žūklės pažeidimus  kviečiame  pranešti  ne tik akcijos metu.

Žuvininkystės tarnybos informacija
Tel. ( 8 5) 239 1175

Share iconDalintis