{menu_grou
p}

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

J. Lelevelio g. 6,
LT-01102 Vilnius

Biudžetinė įstaiga. Juridinio asmens kodas: 188752740,
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
PVM mokėtojo kodas
LT100001121512  

Tel.    (8 5) 239 1175
Faks.  (8 5) 239 1176

 

 

       
       
Logotipas
2016-11-22  Lapkritis – atsakingas lašišinių žuvų veisimo laikotarpis
2016-11-22 Lapkritis – atsakingas lašišinių žuvų veisimo laikotarpis

     Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žuvivaisos skyriaus Trakų Vokės poskyryje eina į pabaigą įtemptas margųjų upėtakių rudeninis nerštas.

     Šiomis dienomis imami šiemet jau paskutiniai ikrai dirbtinei inkubacijai. Inkubatoriuje, kuriame imituojamos gamtinės sąlygos (žema temperatūra, užtemdymas) apie 200 tūkstančių margųjų upėtakių ikrelių vystysis iki kitų metų vasario, kai visas ciklas ims suktis iš naujo: ikrelių skilimas, lervučių vystymasis, pratinimas prie maisto, auginimas, kelionės į upes ir upelius.

     Iš uždarosios vandens apytakos žuvų auginimo sistemų margieji upėtakiukai ir vaivorykštiniai upėtakiai perkeliami į lauko tvenkinius žiemoti. Po kelerių metų jie papildys Trakų Vokės poskyrio formuojamas reproduktorių grupes.

     Auginimo cechuose prieš naująjį auginimo sezoną atliekamos ligų profilaktikos darbai: valomi filtrai, baseinai, tikrinamas įrangos darbas, ruošiamos žuvų auginimo cecho patalpos.

     Žuvininkystės tarnybos Žuvivaisos skyriaus Trakų Vokės poskyrio specialistai dirba kruopščiai ir atsakingai, kad margųjų upėtakių būtų išauginta kuo gausiau. Kitų metų sėkmę ir darbų skalsą lems ir profesionaliai atlikti rudeniniai pasiruošimo darbai.

 

 
Atgal   Spausdinti  

© ŽUVININKYSTĖS TARNYBA. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smart Web sistema.