Pradinis Svetainės medis Susisiekite Facebook Versija neįgaliesiems Ikona Prisijungti
Vytis

Žuvininkystės tarnyba

Prie Lietuvos respublikos žemės ūkio ministerijos

Logotipas
2017-03-15  Tarptautinė žvejybos inspekcijos misija Bornholmo saloje
2017-03-15 Tarptautinė žvejybos inspekcijos misija Bornholmo saloje

 

   2017 m. kovo 5–11 dienomis Bornholmo saloje (Danijos Karalystė) Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žvejybos Baltijos jūroje kontrolės skyriaus vyriausieji specialistai kartu su Danijos Karalystės žuvininkystės direktorato Bornholmo padalinio inspektoriais dalyvavo žuvų iškrovimų patikrinimuose.

   Bornholmo salos uostuose žvejybos produkcija iškraunama iš Danijos, Švedijos, Vokietijos, Lenkijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos laivų, kurie Baltijos jūroje žvejoja atlantinius šprotus, silkes, lašišas ir menkes.

   Misijos metu buvo patikrinti 4 laivai: po vieną iš Danijos (R 152), Latvijos (LVV 1551), Lietuvos (RAMUS) ir Lenkijos (WLA 307). Žvejybos laivai inspektuoti buvo atrinkti pagal rizikos analizę.

   Inspektavimo metu buvo tikrinamas laivo triume esantis žuvų kiekis pagal rūšis, imami mėginiai bei pasvertas žvejybos laimikis. Taip pat buvo tikrinami elektroniniai žvejybos žurnalai, laivų stebėjimo sistema (VMS), žvejybos leidimai, ar yra patvirtinti laivo triumų planai. Komandiruotės metu inspektoriai aptarė darbo specifiką, metodus, dažniausiai kylančias problemas ir jų sprendimo būdus.

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti