{menu_grou
p}

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

Naujoji uosto g. 8A, 
92119 Klaipėda

Biudžetinė įstaiga. Juridinio asmens kodas: 188752740,
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
PVM mokėtojo kodas
LT100001121512  

Tel.    (8 46)  31 0660
Faks.  (8 46)  25 7745

 

 

       
       
Logotipas
2016-09-29  Lietuvos upės praturtės margaisiais upėtakiais
2016-09-29 Lietuvos upės praturtės margaisiais upėtakiais

 

 

          Žuvininkystės tarnybos Žuvivaisos skyriaus specialistai vykdo margųjų upėtakių šiųmetukų  įveisimo į valstybinės reikšmės vandens telkinius darbus. Trakų Vokės poskyryje išauginti margieji upėtakiai dar šią savaitę bus paleisti į Strėvos, Lapainios, Verknės ir Vokės upes Kaišiadorių, Prienų bei Trakų rajonuose.

          Iš viso planuojama išleisti 8 tūkstančius margųjų upėtakių šiųmetukų. Žuvys sveikos, maitintos kokybiškais kombinuotais pašarais, užaugintos uždarojoje akvakultūros sistemoje.

          Artimiausiu metu planuojama vykdyti žuvų, auginamų gruntiniuose tvenkiniuose, išgaudymo ir perkėlimo į žiemojimo tvenkinius darbus.

         Žuvivaisos skyriaus specialistai vykdo specialiąsias žvejybas pagal Valstybinę aplinkos monitoringo 2016 metų programą. Šalies upėse, ežeruose gaudomos karpinės ir plėšriosios žuvys bei pristatomos į Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratoriją tolesniems tyrimams. Tyrimų tikslas nustatyti, ar gyvsidabris ir jo junginiai neviršija leistinos koncentracijos. Tiriamos ir pavojingos žuvų ligos: hematopoetinė nekrozė, virusinė hemoraginė septicemija, Koi herpes viruso infekcija ir infekcinė lašišų anemija.

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© ŽUVININKYSTĖS TARNYBA. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smart Web sistema.