{menu_grou
p}

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

J. Lelevelio g. 6,
LT-01102 Vilnius

Įmonės kodas 188752740,
PVM mokėtojo kodas
LT100001121512

Tel.    (8 5) 239 1175
Faks.  (8 5) 239 1176

 

 

       
       
Logotipas
2017-10-23   Švenčionių progimnazijos šeštokai domisi žuvininkyste
2017-10-23 Švenčionių progimnazijos šeštokai domisi žuvininkyste

 

Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos, Žuvivaisos skyriaus Žeimenos poskyryje, lašišinių žuvų veislyne verda darbas: pirmieji lašišų ir šlakių reproduktoriai jau plaukioja lauko baseinuose ir greitu laiku iš jų paimta veisimo medžiaga papildys cechų inkubatorius. O kol kas poskyrio uždarųjų sistemų baseinuose plaukiojančios dar praeito „derliaus“ lašišaitės sulaukė svečių – atvyko Švenčionių progimnazijos 6A klasės mokiniai su savo auklėtoja, biologijos mokytoja Lilija Rutkovskaja.

 

Moksleiviai panoro susipažinti su jų gimtajame rajone veikiančia žuvivaisos įmone ir jos augintiniais. Veislyno specialistai papasakojo vaikams apie ūkyje auginamas žuvis – lašišas, šlakius, kiršlius, apie jų biologiją, gyvenimo ciklą, svarbą gamtai ir žmogui. Tarnybos darbuotojai parodė moksleiviams įmonėje naudojamą įrangą, trumpai supažindino su akvakultūroje naudojamų uždarų vandens apytakos sistemų veikimo principais, papasakojo apie natūralių gamtinių išteklių tausojimo ir stiprinimo darbų reikalingumą.

 

Netradicinė biologijos pamoka lūkesčius pateisino! O Žuvininkystės tarnyba tęsia švietėjišką tradiciją – laukia moaksleivių ir kituose po visa Lietuvą išsibarsčiusiuose žuvivaisos poskyriuose. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© ŽUVININKYSTĖS TARNYBA. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smart Web sistema.