{menu_grou
p}

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

Naujoji uosto g. 8A, 
92119 Klaipėda

Biudžetinė įstaiga. Juridinio asmens kodas: 188752740,
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
PVM mokėtojo kodas
LT100001121512  

Tel.    (8 46)  31 0660
Faks.  (8 46)  25 7745

 

 

       
       
Logotipas
2017-02-21  Žemės ūkio viceministro vizitas Žuvininkystės tarnybos Rusnės poskyryje
2017-02-21 Žemės ūkio viceministro vizitas Žuvininkystės tarnybos Rusnės poskyryje

 

   2017 metų vasario 17 dieną Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Rusnės poskyryje lankėsi žemės ūkio viceministras Artūras Bogdanovas.

   Viceministras apžiūrėjo žuvų veisimo ir paauginimo cechus, inkubuojamus vėgėlių ikrus, uždarosiose vandens apytakos sistemose auginamus šamus, starkius, aštriašnipius eršketus, domėjosi, kaip sekasi vykdyti „Žuvų ir vėžių įveisimo į valstybinius vandens telkinius“ ir Žuvų ir vėžių gaudymo žuvivaisai“ kasmetinius planus, Žuvininkystės tarnybos patvirtintas gamybines užduotis ir kokią poskyrio viziją regi kolektyvas.

   Rusnės poskyris – išskirtinė vieta, kur veisiamos ir paauginamos vėgėlės, starkiai, skirti įžuvinti Nemuno upės baseino bei žemupio upėms. Poskyrio specialistai, tikri profesionalai, čia veisiantys ir aštriašnipius eršketus, iki detalių išmano šių žuvų rūšių veisimo ir auginimo, reproduktorių gaudymo, ligų profilaktikos, o, prireikus, ir gydymo subtilybes. Rusnės poskyrio infrastruktūra šiuo metu yra labiausiai tinkama vėgėlių, starkių ir aštriašnipių eršketų gyvenimo pradžiai. 

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© ŽUVININKYSTĖS TARNYBA. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smart Web sistema.