Pradinis Svetainės medis Susisiekite Facebook Versija neįgaliesiems Ikona Prisijungti
Vytis

Žuvininkystės tarnyba

Prie Lietuvos respublikos žemės ūkio ministerijos

Logotipas
2017-06-08  ASU studentai praktikos semiasi Šilavote
2017-06-08 ASU studentai praktikos semiasi Šilavote

 

 

Šių metų pirmosiomis vasaros dienomis Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Vidaus vandenų ir akvakultūros skyriaus Šilavoto poskyryje mokomąją praktiką atliko Aleksandro Stulginskio universiteto Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto Žuvininkystės ir akvakultūros technologijų specialybės antro kurso studentai.

 

Pirmąją praktikos dieną studentai susipažino su poskyrio veikla, apžiūrėjo žiemojimo tvenkinius, pagilino žinias apie hidrotechninių statinių veikimo principus, sužinojo, kokiomis vandens padavimo sistemomis vanduo atiteka iš Jiesios saugyklos į poskyrio tvenkinius bei žuvų profilaktikos pastatą. Antrą dieną studentai stebėjo bei dalyvavo pasiruošimo karpių inkubacijai procese: žuvų atrinkimo ir perkėlimo iš tvenkinio į vonias, lytinio hormono paruošimo ir pirmo įleidimo patelėms darbuose. Dirbtinio neršto darbai Šilavoto poskyryje tik įsibėgėja, tad ir bendradarbiavimas su Aleksandro Stulginskio universiteto Žuvininkystės ir akvakultūros technologijų studentais bus tęstinis, siekiant teorines studentų žinias papildyti praktiniais įgūdžiais. 

 

Žuvininkystės tarnyba, bendradarbiaudama su aukštosiomis mokyklomis, siekia prisidėti ugdant žuvininkystės specialistus, galinčius sėkmingai prisidėti sprendžiant Lietuvos žuvininkystei kylančius iššūkius, kai plečiantis akvakultūros įmonių tinklui, specialistų  trūkumas tampa vis aktualesne problema.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti